kontaktai

LIETUVOS BAJORŲ KARALIŠKOJI SĄJUNGA

<<O>>   Niekada nesiginčykite su kvailiu, nes kiti gali nepastebėti skirtumo.

h4 align="left">Legitimuotų LBKS narių bajorų giminės ir herbai - 1 psl./
Families and Coat of arms of LRUN members - page 1

A - M / N - Ž

Abakevičių - Kirvis (Topór)
Aleknavičių - Leliva (Leliwa)
Ambrozevičių - Žaltys (Wąž)
Andriuškevičių (Andruškevičių) - Kapas (Mogila)
Andžeikovičių - Liubičas (Lubicz)
Anforavičių - Šreniava (Śreniawa)
Arvasevičių - Gozdava (Gozdawa)
Augustinavičių - Ogončikas (Ogonczyk)
Aušbikavičių - Sirokomlė (Syrokomla)

Babenskų - Dembno (Dębno)
Babrauskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Bacevičių - Leliva (Leliwa)
Bačianskų - Sas
Bagdonavičių - Lada (Łada)
Bakevičių - Masalskis (Masalski)
Balčiauskų - Bogorija (Bogoria)
Baliutavičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Banevičių - Sasas (Sas)
Barauskų - Liubičas (Lubicz)
Barcevičių - Šeptyckis Šeptyckis
Barodzicų - Vienaragis (Bończa)
Bartaševičių - Zadora (Zadora)
Bartoševičių - Zadora (Zadora)
Batavičių - Grifas (Gryf)
Bazarų - Niečuja (Nieczuja)
Benkunskių - Žaltys (Wąž)
Berlinskių - Kolona (Kolumna)
Bialozarų (Bialozorų) - Vieniava (Wieniawa)
Bichnevičių - Pielešas (Pielesz)
Bielovolskių - Kapas (Mogiła)
Bilinskų - Valtis (Lodzia)
Bytautų - Grifas (Gryf)
Blinstrubų - Gulbė (Łabędź)
Bogavičių - Dombrova (Dąbrowa)
Bogušų - Vanagas (Jastrzębiec)
Boleckių - Lubičas ( Lubicz)
Borodicų - Vienaragis (Bończa)
Bortkevičių - Liubičas (Lubicz)
Budkevičių - Tšaska (Trzaska)
Bucevičių - Korčakas (Korczak)
Budrikių - Vanagas (Jastrzębiec)
Bugailų - Pravdičas (Prawdzic)
Bukovskių - Vienaragis (Bończa)
Burbų - Odinec (Odynec)
Burneikų - Grifas (Gryf)
Butavičių - Grifas (Gryf)
Buterlevičių - Pilava (Pilawa)
Butkevičių - Abdankas (Abdank)
Butkevičių - Dolenga (Dołęga)
Butkevičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Butkevičių - Šaska (Trzaska)
Butkevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Butnevičių - Ostoja (Ostoja)
Butrimų-Striaupų - Kirvis (Topor)
Butvilų - Niezgoda (Niezgoda)
Būdų - Vienaragis (Bończa)
Bžozovskių - Laivas (Korab)

Cerpickių - Osorija (Osorya)
Charževskių - Šrieniava (Sreniawa)
Chilinskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Chmielevskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Chmieliauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Chodakauskų - Dolenga (Dołęga)
Chodykinų - Dolenga (Dolęga)
Cholochastų - Červenia
Chomentauskų - Prusas I (Prus I)
Choromanskių - Liubičas (Lubicz)
Cyvinskių, Civinskių - Puchala

apkauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Čaprackių - Zaremba (Zaremba)
Čečetų - Ostoja (Ostoja)
Čečiotų - Ostoja (Ostoja)
Čeilitkų - Leliva (Leliwa)
Čeilytkų - Leliva (Leliwa)
Čeprackių - Zaremba (Zaremba)
Černiauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Černievskių - Šreniava (Śreniawa)
Čerškų - Rava-Ravič (Rawa)
Červiakauskių - Oksza
Čiškevičių - Zerwikaptur
Čižikovskių (Čyžykovskių) - Vienaragis (Bończa)
Čižų - Lapinas (Lis)
Čyžų - Lapinas (Lis)

Dackevičių - Novina (Nowina)
Dalangauskų - Nalenčas (Nałecz)
Dambrauskų - Dombrova (Dąbrowa), Dambrauskų - Junoša
Danylų - Leliva (Leliwa)
Darbutų - Dryja (Dryja)
Dargevičių - Dantišekas (Dantyszek)
Dargvainių - Znin
Daugelevičių - Niečuja (Nieczuja)
Daugėlų - Abdankas (Abdank)
Daugėlų - Zadora
Daugvilų - Abdankas (Abdank)
Daujotų - Abdankas (Abdank)
Daujotų - Grifas (Gryf)
Daunoravičių - Akšak (Akszak)
Dausinų - Abdankas (Abdank)
Demontavičių - Žaltys (Wąž)
Derbutų - Dryja (Dryja)
Dichavičių - Pobogas (Pobóg)
Didrikų Kirvis (Topór)
Dimšų - Kerdeja (Kierdeja)
Dirmontų - Korčakas (Korczak)
Dobrovolskių - Svienčicas (Swienczys)
Dolubauskų - Dolenga (Dołęga)
Domaševičių - Pobogas (Pobóg)
Dowiatt - Grifas (Gryf)
Dranseikų - Kirvis (Topór)
Drazdauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Dronsutovičių - Naktikovas (Ślepowron)
Drovdvilų - Liubičas (Lubicz)
Drukteinių - Sušinskis (Suszynski)
Dudų - Isiora (Isiora)
Dzendoletų - Sas (Sas)

Eidimtų - Vanagas (Jastrzębiec)
Eiminavičių - Dzialoša (Dzialosza)
Eimontų - Vanagas (Jastrzębiec)
Einikių - Pobogas (Pobóg)
Eismontų - Laivas (Korab)
Eitminavičių - Dzialoša (Dzialosza)
Ežerskų - Kirvis (Topór)

Fabijonavičių - Lzava (Łzawa)
Fabijonavičių - Łzawa-Šiąsk
Fanstilių - Fanstilis
Filipauskų - Pobogas (Pobóg)
Franckevičių - Brodzicas (Brodzic)

aidamavičių - Pomianas (Pomian)
Gaižauskų - Gulbė (Łabędź)
Gailevičių - Grėblys (Grabie)
Gajevskių - Ostoja (Ostoja)
Galkauskų - Šreniava (Śreniawa)
Ganusauskų - Svienčicas (Swienczys)
Gascevičių - Prusas III (Prus III)
Gecevičių - Koscieša (Kościesza)
Gecevičių - Leliva (Leliwa)
Gedgaudų - Hipocentauras (Hippocentaur)
Gedminų - Grifas (Gryf), Pomianas (Pomian)
Gedvilų - Doliva (Doliwa)
Gedvilų - Jelita (Jelita)
Gibronų - Dževica (Drzewica)
Giedgaudų - Hipocentauras (Hippocentaur)
Giedraičių - Hipocentauras (Hippocentaur)
Gineikų - Bialynia
Gintautų - Trimitai (Trąby)
Gintautų Dzevaltovskių - Trimitai (Trąby)
Gintilų - Gozdava (Gozdawa)
Gintilų - Korvin
Girdvainių - Vanagas (Jastrzębiec)
Glebavičių - Leliva (Leliwa)
Glinskių - Glinskis (Glinski)
Godelių - Jelita (Jelita)
Goscevičių - Prusas III (Prus III)
Goštautų - Sirokomlė (Syrokomla)
Grakauskų - Jaunuolis (Junosza)
Graurogkų / von Gravrock - Graurogkas (Graurogk), Gravrock
Grincevičių - Liubičas (Liubicz)
Grybauskų - Prus II
Grochovskių - Jaunuolis (Junosza)
Grotusų - Naktikovas (Ślepowron)
Grudzinskų (-ių) - Gžymala (Grzymała)
Gruzdžių - Groty
Gružauskų - Lubičas ( Lubicz)
Gudavičių - Odrovonš (Odrowąź)
Gurskių - Raištis (Nalęcz)
Gutkauskų - Buka pasaga (Tępa podkowa)

Hofmanų - Kirvis (Topor)
Holochvastų - Czerwnia
Hurčinų - Kruposinas (Kruposin)

I bianskių, Ibianskų - Raktas (Jasieńczyk)
Ibianskių - Ostoja
Išorų - Isiora (Isiora)
Ivanauskų - Kirvis (Topór)
Ivaškevičių - Bogorija (Bogoria)
Ivaškevičių - Gozdava (Gozdawa)
Ivaškevičių - Trimitai (Trąby)

J acevičių - Odrovonš (Odrowąź)
Jackevičių - Gozdava (Gozdawa)
Jackevičių - Sulima
Jagelavičių - Gulbė (Łabędź)
Jagminų - Pelikanas (Pelikan)
Jakševičių - Zninas (Znin)
Jamontų - Orla
Janavičių - Radvanas (Radwan)
Jankauskų - Povala-Ogončyk (Powała-Ogończyk),
Jankauskų - Rožė (Poraj)
Jankauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Jankevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Jankovskių - Rožė (Poraj)
Jaračevskių - Zaremba (Zaremba)
Jasienskių - Dolenga (Dołęga)
Jasinskų - Dolenga (Dołęga)
Jaselskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Jastržembskių - Vanagas (Jastrzębiec)
Jaškevičių - Zninas (Znin)
Jautakų - Kapas (Mogiła)
Jazdauskų - Dombrova (Dąbrowa)
Jočų - Godziemba (Godziemba)
Jovaišų - Grėblys (Grabie)
Jucevičių - Junčykas (Juńczyk)
Jucevičių - Leliva (Leliwa)
Juknevičių - Koscieša (Kościesza)
Juknevičių - Leliva (Leliwa)
Juškevičių - Leliva (Leliwa)
Juškevičių - Naktikovas (Ślepowron)

Kaktavičių - Gulbė (Łabędź)
Kameneckų - Pilava (Pilawa)
Kaminskų - Naktikovas (Ślepowron)
Kaminskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Kanapinskų - Saulė ir kryžius
Kantauskų - Koscieša (Kościesza)
Karpių - Karpis (Karp)
Karpinskių - Laivas (Korab)
Kasparavičių - Kapas (Mogila)
Kasperavičių - Prusas III (Prus III)
Kasperavičių - Šeptyckis (Szczeptycki)
Kaveckų - Grifas (Gryf)
Kazakevičių - Kownia (Kownia)
Kazlauskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Kensgailų - Niečuja (Nieczuja)
Kenstavičių - Kotvič
Kerbedžių - Naktikovas (Ślepowron)
Kibartų - Losiatynski
Kijanskių - Balnakilpė (Strzemia)
Kijanskų - Balnakilpė (Strzemia)
Kiltinavičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Kirkilų - Sirokomlė (Syrokomla)
Kybartų - Losiatynski
Kybartų - Vanagas (Jastrzębiec)
Kymantų - Šeliga (Szeliga)
Klapatauskų - Pomian
Klimavičių - Koscieša (Kościesza)
Klimantavičių - Pelešas
Kliučinskų - Raktas (Jasieńczyk)
Klevščinskų - Grifas (Gryf)
Kmitų - Šreniava (Śreniawa)
Knystautų - Zagloba (Zagloba)
Komarų - Komaras (Komar)
Kondrackių - Osorija (Osorya)
Kondratavičių - Sirokomlė (Syrokomla)
Kongelių - Niečuja (Nieczuja)
Kontautų - Pomianas (Pomian)
Kontautų - Brochwicz
Kontrimavičių - Vartai (Brama)
Kopečių - Kroje
Koreivų - Dembno (Dębno)
Korevų - Dembno (Dębno)
Koriznų - Koryzna
Korsakų - Lapinas (Lis)
Korvin-Piotrovski - Korvinas (Korwin)
Korznų - Korsakas (Korsak)
Korzonų - Korsakas (Korsak)
Kovalevskių / Kavaliauskų - Lada (Łada)
Kovzanų - Trimitai (Trąby)
Kozėlų - Koziel II
Krasauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Krauzų - Korwin
Krauzų - Krauz (Krauzen)
Krivickų - Ostoja
Krogertų - Grėblys (Grabie)
Kryževičių - Teisuolis (Prawdzic)
Kubeckių - Grėblys (Grabie)
Kukevičių - Pasaga (Tępa podkowa)
Kulakauskų (Kulakovskių) - Koscieša (Kościesza)
Kščionavičių - Šeliga (Szeliga)
Kulikauskų - Drogomir
Kulviečių - Gulbė (Łabędź)
Kumpikevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Kurminų - Naktikovas (Slepowron)
Kunsmonų - Pusė erelio (Pol-Orla)
Kušleikų - Koscieša (Kościesza)
Kušleikų - Niesobia (Niesobia)
Kutkauskų - Prusas I (Prus I)

L aimianskių - Naktikovas (Ślepowron)
Lapinskų - Lada (Łada)
Laševskių - Pravda (Prawda)
Laucevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Laumenskių - Naktikovas (Ślepowron)
Laurinavičių - Bialynia
Laurinavičių - Valtis (Lodzia)
Lavrinovičių - Lada (Łada)
Lazauskų - Kšyvda (Krzywda)
Lechavičių - Valtis (Łodzia)
Lenkevičių - Kotvičas (Kotwicz)
Leonavičių - Gozdava (Gozdawa)
Leonavičių - Trimitai (Trąby)
Leparskų - Lubičas ( Lubicz)
Leščiauskų - Teisuolis (Prawdzic)
Leščinskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Liandzbergių - Landsberg (Landsberg)
Liaudanskių, Liaudanskų - Vanagas (Jastrzębiec)
Liaugaudų - Herburtas (Herburt)
Liaugaudų - Liaugaudas (Liaugaudas)
Lieparskių - Lubičas ( Lubicz)
Lileikių - Laivas (Korab)
Linkevičių - Kotvičas (Kotwicz)
Liutkauskų - Doliva (Doliwa)
Liutkevičių - Doliva (Doliwa)
Lipnickių - Holobokas (Holobok)
Lozickių - Lubičas ( Lubicz)
Lubianskų - Pšijacielis (Przyjaciel)
Lukianskių - Pšijacielis (Przyjaciel)
Lukovičių - Gozdava (Gozdawa)

M acianskų - Ostoja (Ostoja)
Maciejovskių - Veršelis (Ciolek)
Macijauskų - Tauras
Macijauskų - Veršelis (Ciolek)
Mackevičių - Aštuonragis (Gierałt)
Mackevičių - Koscieša (Kościesza)
Mackevičių - Lubičas ( Lubicz)
Mackevičių - Machvičas (Machwicz)
Mackevičių - Vanagas (Jastrzębiec)
Majauskų - Rudnica
Majauskų - Senas arklys (Starykoń)
Majevskių - Senas arklys (Starykoń)
Malakauskų - Nalenčas (Nałecz)
Mališauskų - Godziemba (Godziemba)
Mališevskių - Godziemba (Godziemba)
Marcinkevičių - Gulbė (Łabędź)
Marcinkevičių - Leliva (Leliwa)
Margevičių - Šeliga (Szeliga)
Martišauskų - Leliva (Leliwa)
Martusevičių - Gulbė (Łabędź)
Masalskių - Masalskis (Masalski)
Maslauskų - Samson
Matusevičių - Naktikovas (Ślepowron)
Maziliauskų (Mazylewski) - Machvičas (Machwicz)
Medžikauskų - Raktas (Jasieńczyk)
Michnevičių - Lapinas (Lis)
Mickevičių - Nalenčas (Nalęcz)
Mikalauskų - Mikalauskas (Michalowski)
Miklaševičių - Trimitai (Trąby)
Mikulskių - Balankilpė (Strzemia)
Milašauskų - Koscieša (Kościesza)
Milaševičių - Laivas (Korab)
Milaševskių - Koscieša (Kościesza)
Miliauskų - Naktikovas (Ślepowron)
Milvydų - Masalskis (Masalski)
Mingailų - Gulbė (Łabędź)
Minginų - Sirokomlė (Syrokomla)
Miniotų - Gulbė (Łabędź)
Misevičių - Jelita (Jelita)
Misevičių - Kirvis (Topor)
Mizgerių - Sieniuta (Sieniuta)
Miodušauskų - Mikulinskis (Mikulinsky)
Monkevičių - Liubičas (Lubicz)
Monkevičių - Lubicz-Lis
Monstavičių - Dolenga (Dołęga)
Montvidų - Leliva (Leliwa)
Montvilų - Kirvis (Topór)
Montvilų - Kolona (Kolumna)
Montvilų - Leliva (Leliwa)
Mostautų - Dolenga (Dołęga)

A - M / N - Ž

 

 

Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos ir jos padalinių rekvizitai:

LBKS
Vilniaus krašto bajorų sąjunga
Žalioji aikštė 2a, Trakų Vokė, Vilnius Antakalnio g. 76-42, Vilnius, LT-10206
Tel: 8 677 79 606
Įm. kodas 191868349

LT43 7044 060001065645

Tel. 8 699 10 571
Įm. kodas 303087198
LT53 7044 060007926372
Kauno apskrities bajorų draugija
 
Šiaulių krašto bajorų sąjunga
A. Mickevičiaus g. 19-420, Kaunas, LT-44310   Lyros g. 7-26, Šiauliai, LT-78286
Tel. 8 683 90747
Įm. kodas:  193412561
LT70 7044 060003372983
  Tel. 8 612 14 157
Įm. kodas: 191739297

LT27 7044 060002192685
Klaipėdos krašto bajorų draugija

 
Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos Panevėžio apskrities skyrius
Vilniaus g. 20, Kretinga,
LT-97104
  Vasario 16-osios 23, Panevėžys, LT-35185
Tel. 8 686 10161
Įm. 193318133
LT34 7300 0002533666


  Tel. 8 687 22 551
Įm. kodas 191828397
LT32 7044 0600 0487 9980
Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos Tauragės apskrities skyrius Žemaičių bajorų draugija
Dariaus ir Girėno g. 22, LT-72251   Muziejaus g. 31, Telšiai, LT-87355

Tel. 8 699 61 116

Įm. kodas 9347364


 
Tel. 8 686 51 111
Įm.kodas 193179274
LT92 7181 700000606152
Go to top
X

Right Click

No right click